Exotika

Exotika

od 490 Kč
Eurovíkendy

Eurovíkendy

od 748 Kč
Wellness

Wellness

od 390 Kč
Pro děti

Pro děti

od 1200 Kč
Pro seniory

Pro seniory

od 1420 Kč
Tuzemsko

Tuzemsko

od 350 Kč

Garantujeme nejlepší ceny

U nás koupíte zájezd včetně všech výhod a slev za stejné ceny jako u CK.

Dovolená bez rizika

Všechny zájezdy v naší nabídce prodáváme pouze od pojištěných CK proti úpadku.

Profesionální a osobní přístup

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a proto Vám poskytujeme ty nejlepší služby.

Postup při koupi zájezdu

Postup při koupi zájezdu

1. Výběr zájezdu a nezávazná objednávka

Konkrétní zájezd si vyberete přímo na www.devana.cz. pomocí vyhledávače. Vybírat můžete z velkého množství zájezdů od mnoha renomovaných cestovních kanceláři, které jsou pojištěné proti úpadku. Ve vyhledávači zadáváte destinaci, termín, apod. Jakmile si vyberete konkrétní zájezd v termínu, co Vám vyhovuje, postupujete do dalšího kroku, a to do nezávazné rezervace, kde vyplníte povinné kontaktní údaje a nezávaznou rezervaci nám odešlete. Pokud bude odeslání úspěšné, obratem od nás obdržíte potvrzovací email s číslem Vaší objednávky.

Pokud si s výběrem konkrétního zájezdu nevíte rady a potřebujete poradit, stačí, když vyplníte kontaktní formulář včetně Vašich údajů a sdělíte nám, jakou dovolenou si přejete a co hledáte. My pak uděláme maximum proto, abychom Vám našli dovolenou dle Vašich představ.

2. Po odeslání nezávazné objednávky

Vámi odeslanou nezávaznou objednávku vidíme v podstatě v našem systému ihned po Vašem odeslání. Protože jsme zprostředkovatel, je nutné, abychom následně ověřili u poskytovatele zájezdu dostupnost Vámi zvoleného zájezdu v systému dané cestovní kanceláře, která zájezd pořádá, a budeme Vás kontaktovat zpět o možnosti nezávazné (předběžné) rezervace a do kdy je tato rezervace platná. K zájezdu Vám nabídneme i cestovní pojištění a případně i jiné doplňkové služby, bonusy či výhody. Budeme se snažit, abychom Vás kontaktovali co nejdříve po přijetí Vaší objednávky, a to v rámci pracovní doby. 

3. Závazné potvrzení rezervace zájezdu, podpis smlouvy o zájezdu a úhrada

Nezávaznou (předběžnou) rezervaci můžete následně závazně potvrdit podpisem smlouvy o zájezdu, kterou Vám zašleme a úhradou celé částky zálohy na zájezd, případně celé částky za zájezd. Pro vyřízení závazné rezervace on-line potřebujete tiskárnu, na které si vytisknete smlouvu o zájezdu a případně i další dokumenty určené k podpisu a dále scanner, případně fotoaparát, abyste nám doručili zpět podepsané dokumenty z Vaší strany. Před podpisem si vždy, prosím, zkontroluje správnost všech údajů ve smlouvě. Veškeré potřebné dokumenty obdržíte emailem. Podepsané a naskenované nám je zase na náš email info@devana.cz vrátíte. Spolu s podepsanými dokumenty je nutné, abyste nám také doručili potvrzení o úhradě zálohy či celé částky za zájezd.
 
Po obdržení podepsané smlouvy o zájezdu z Vaší strany a potvrzení o úhradě Vás budeme informovat o závazném potvrzení rezervace, a to emailem. Takto potvrzená závazná rezervace se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami pořadatele zájezdu, tedy cestovní kanceláří, která zájezd pořádá.

4. Odbavovací pokyny

Veškeré pokyny pro odbavení k Vaší cestě obdržíte zhruba jeden týden před nástupem na Vaší dovolenou, a to emailem nebo poštou, dle běžného postupu konkrétní pořadatelské cestovní kanceláře. U zájezdů objednaných na poslední chvíli - 3 dny a méně před nástupem na dovolenou, jsou tyto informace zpravidla poskytovány ihned.
 
Přejeme Vám šťastnou cestu a krásnou dovolenou!
Vaše Devana