Exotika

Exotika

od 490 Kč
Eurovíkendy

Eurovíkendy

od 748 Kč
Wellness

Wellness

od 390 Kč
Pro děti

Pro děti

od 1200 Kč
Pro seniory

Pro seniory

od 1420 Kč
Tuzemsko

Tuzemsko

od 350 Kč

Garantujeme nejlepší ceny

U nás koupíte zájezd včetně všech výhod a slev za stejné ceny jako u CK.

Dovolená bez rizika

Všechny zájezdy v naší nabídce prodáváme pouze od pojištěných CK proti úpadku.

Profesionální a osobní přístup

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a proto Vám poskytujeme ty nejlepší služby.

O nás

O nás

KDO JSME?

Cestovní agentura Devana.cz – Bc. Jana Škodová je internetový cestovní portál, kde si můžete rezervovat a zakoupit zájezd do celého světa od mnoha renomovaných cestovních kanceláří na českém trhu. Zájezdy u nás vidíte na jednom místě, což šetří Váš čas při porovnávání nabídek od mnoha různých cestovních kanceláří. Všechny cestovní kanceláře, se kterými spolupracujeme, jsou pojištěné proti úpadku, takže s námi cestujete bez rizika. V naší nabídce naleznete různé druhy zájezdů, jako je například pobytový zájezd, poznávací zájezd, eurovíkend, ale třeba i lyžařský zájezd, exotiký zájezd nebo plavba po moři. K dispozici Vám jsou i letenky do celého světa. Všechny zájezdy v naší nabídce prodáváme za stejné ceny, jako je prodávají pořádající cestovní kanceláře, nic navíc si nepřipočítáváme! U nás si vše můžete jednoduše rezervovat on-line přes internet z pohodlí Vašeho domova. Mimo jiné také provozuje internetové stránky specializující se pouze na dovolenou a ubytování v Thajsku - www.thaitour.cz, kde si můžete zakoupit různé cestovní služby spojené s Thajskem, ať už se jedná o Golf v Thajsku, výlety v Thajsku a další. 

CO NABÍZÍME?

 • Zájezdy letadlem, autobusem či vlastní dopravou, a to do celého světa.
 • Zájezdy pobytové, poznávací, lyžařské, ale i tematické.
 • Akční nabídky zájezdů – First minute a Last minute. 
 • Plavby po moři. 
 • Tuzemské zájezdy. 
 • Welness zájezdy. 
 • Exotické zájezdy. 
 • Golfové pobyty. 
 • Jednodenní výlety. 
 • Cyklistické zájezdy. 
 • Zájezdy pro seniory.

PROČ CESTOVAT S DEVANA, ANEB PROČ SI KOUPIT ZÁJEZD U NÁS?

1) First minute a last minute nabídky

Pokud máte svůj oblíbený hotel a nechcete čekat na to, až bude malý výběr při letním výprodeji. Využijte nabídky First minute a kupte zájezd až o 30% výhodněji. Nebo naopak nemáte jistotu v termínu pro Vaši dovolenou a bojíte se, že se Vám změní plány? Pojistíme Vám zájezd proti stornu, anebo můžete využít naší Last minute nabídky za výhodné ceny.

2) Na jednom místě za Vás porovnáme nabídky zájezdů od mnoha českých cestovních kanceláří

Náš přehledný vyhledávací systém Vám pomůže vybrat opravdu ten nejlepší zájezd dle Vašich představ. O zájezdu tak rovnou uvidíte všechny důležité informace včetně jeho cen, a proto si můžete vybrat tu nejvýhodnější nabídku, která se Vám bude líbit. Zkuste si najít svůj zájezd zde.

3) Garantujeme skvělé ceny zájezdů

Dokážeme Vám nabídnout opravdu výhodné ceny zájezdů. Nikdy nejsme dražší. Nic navíc si nenapočítáváme. Zájezdy od nás totiž koupíte za stejné ceny, jako kdybyste je kupovali přímo u cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. U nás ale vidíte zájezdy hned od několika cestovních kanceláří najednou a nemusíte tak prohledávat stránky jednotlivých cestovních kanceláři, abyste porovnali jejich nabídky. To můžete udělat hned zde. O slevy a výhody jednotlivých cestovních kanceláří při nákupu přes www.devana.cz rozhodně nepřijdete.

4) Nabízíme osobní přístup a odborné rady

„Náš zákazník náš pán.“ Podle toho se k našim klientům také chováme. Jsme profesionální a poskytujeme jen ten nejlepší servis s osobním přístupem. Smažíme se, aby byl každý náš klient maximálně spokojený s našimi službami a rád se k nám vracel. Stále získáváme nové informace a vzděláváme se v oblasti cestovního ruchu tak, abychom Vám dokázali, poskytnou potřebné rady spojené s damou destinací.

5) Rychlé vyřízení zájezdu

S námi nemusíte na nic dlouho čekat. Pokud si u nás objednáte zájezd, vše rychle dotáhneme do konce. Vy zájezd poptáte, my ověříme jeho dostupnost, pak podepíšeme smlouvu o zájezdu, vy zaplatíte a je to! Vše během 1-3 dní.

6) Dovolená bez rizika

Prodáváme zájezdy od renomovaných cestovních kanceláří, které jsou pojištěny proti úpadku. Zájezdy, které Vám nabízíme, poskytujeme od mnoha cestovních kanceláří českého trhu. Všechny tyto cestovní kanceláře jsou pojištěny proti úpadku, na vyžádání Vám předložíme certifikát o pojištění dané cestovní kanceláře.

7) Nevybrali jste si z nabídky? Nevadí, dokážeme Vám sestavit zájezd na míru

Nic Vám v naší nabídce nevyhovuje? Přejete si něco navíc nebo chcete jiný program Vaší dovolené? Není to pro nás problém. Rádi Vám pomůžeme a sestavíme zájezd na míru dle Vašich představ. Napište nám pomocí kontaktního formuláře a napište nám, co si přejete a hledáte a my uděláme maximum, abychom Vám dovolenou zajistili.

8) Zájezdy si můžete rezervovat on-line z pohodlí domova

Celou naší nabídku zájezdů uvidíte na našich stránkách www.devana.cz. Nemusíte nikam chodit a z pohodlí Vašeho domova si v klidu můžete procházet různé zájezdy a vybrat si ten svůj. Chcete-li se nás na cokoliv zeptat napište nám a my Vám odpovíme zpět.

9) Akce a speciální nabídky

Stále pro vás připravujeme s našimi partnerskými cestovními kancelářemi různé akce na vybrané zájezdy za speciální ceny.

S NÁMI SE PODÍVÁTE DO CELÉHO SVĚTA

AFRIKA – Mimo klasické zájezdy do Egypta, Tuniska či Maroka s námi poznáte i jak lidé žijí v Keni, Ugandě nebo Tanzánii. Navštívit také můžete skutečný ráj jako je např. Mauritius, Madagaskar a další.

ASIE – Kontinent, který nabízí širokou škálu zajímavostí, které si ani neumíte představit. Poznejte pestrý a barevný životní styl odlišných kultur. Navštivte pohádkové pláže Thajska, Malajsie, Indonésie či Srí Lanky! Cestujte na magická místa, jako je Vietnam, Filipíny, Laos, Kambodža, Tibet či Barma. AMERIKA – Každý ji zná z filmů tak z blízka, a přitom je nám tak vzdálená. Kontinent, který zažívá největší expanzi. Nenechte si ujít návštěvu tolik známých míst jako je New Yourk, Los Angeles, Grand Canone, unikátní Galapágy nebo Machu Picchu. Navštivte např. krásné hory Venezuely, světově vyhlášený karneval v Riu, amazonskou džungli v Bolívii nebo Peru, památky Májů z Mexika a Guatemaly, medvědy na Aljašce a mnoho dalšího. Amerika je jiný svět, který stojí za to prozkoumat.

AUSTRÁLIE a NOVÝ ZÉLAND – Poznejte bohaté krásy těchto zemí a jejich nádhernou přírodu (i tu z Pána Prstenů). Objevte ty nejkrásnější parky na světě a nádherné chráněné rezervace, kde na vás čeká fascinující přehlídka velkého množství a druhů rostlin a živočichů včetně proslulých klokanů. Austrálie a Nový Zéland jsou destinace, které lákají aktivní cestovatele, ale i ty, kdo se rádi rekreují a odpočívají. Prosluněné pláže Austrálie a okolní ostrovy jsou opravdu lákavé.

EVROPA – Nám všem velice blízká a známá. Po Evropě velice rádi stále cestujeme, ať je to za sluncem, přírodou či za sportem. Místa jako Španělsko, Řecko, Chorvatsko, Itálie, Francie, Anglie nebo Turecko, mnozí z nás již navštívili mnohokrát, a přesto se sem rádi vracíme, kolikrát i na ta stejná místa, protože je zde stále co vidět, objevovat a navštěvovat. Evropa je krásná a je našemu srdci velmi blízká, proto ji stále poznáváme blíž a blíž. Kam pojedete letos? Do Rakouska na lyže, nebo se opalovat na Maltu?

ANTARKTIDA – Místo kam se podíváte jen málo s kým, ale my Vás sem vezmeme!