Exotika

Exotika

od 490 Kč
Eurovíkendy

Eurovíkendy

od 748 Kč
Wellness

Wellness

od 390 Kč
Pro děti

Pro děti

od 1200 Kč
Pro seniory

Pro seniory

od 1420 Kč
Tuzemsko

Tuzemsko

od 350 Kč

Garantujeme nejlepší ceny

U nás koupíte zájezd včetně všech výhod a slev za stejné ceny jako u CK.

Dovolená bez rizika

Všechny zájezdy v naší nabídce prodáváme pouze od pojištěných CK proti úpadku.

Profesionální a osobní přístup

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a proto Vám poskytujeme ty nejlepší služby.

Zvíkov

Zvíkov, Česká republika, Jižní Čechy, 16.2.2018, Polopenze
Zvíkov
Termín:
16.2. – 17.2.2018
Změnit termín
Délka:2 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:132360829
1 225 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Zvíkovské Podhradí - Hotel ZVÍKOV
Poloha
v zeleni, na břehu Orlické přehrady, s výhledem na skalnaté údolí řeky Otavy, na obec Zvíkovské Podhradí a na Zvíkovský most, 800 m od hradu Zvíkov.

Zvíkovské Podhradí (400 m n. mořem) je turisticky vyhledávaná obec, původním jménem Karlov. Dnes Zvíkovské Podhradí nabízí turistům koupáni a sportování v nově upraveném areálu koupaliště (v těsné blízkosti hotelu), možnost zapůjčeni lodiček, jízdních kol i zakoupeni rybářských lístků. Výhodná poloha v blízkosti dalších památek skýtá nesčetné možnosti poznávání. K výrazným dominantám patři mosty přes Otavu a Vltavu. Z hradu Zvíkov je lodní doprava na hrad Orlík (jízdenky k zakoupení na hotelu se slevou). Další doporučené výlety: Písek (památky a atrakce pro celou rodinu -17km), České Budějovice (památky a atrakce pro celou rodinu -60km), Milevsko (památky - 15km), zámek Orlík (17km), kolem Zvíkovského Podhradí je celá řada značených turistických a cyklistických cest.
Balíček 1
Cena balíčku Pobyt Prázdniny patří dětem zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, využití dětského hřiště a koutku, vstup do bazénu (květen - září), doprovodný program pro děti, soutěže, ceny a dárky pro děti, dětskou diskotéku. Při dokoupení polopenze nebo plné penze nápoj k jídlu pro děti zdarma.
Balíček 2
Cena balíčku Romantický balíček (1, 2, 3 noci) zahrnuje: 1x, 2x nebo 3x ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), 1x slavnostní večeři (včetně 0,5 l vína), romantickou výzdobu pokoje, welcome drink, 1x whirlpool se sektem, slevu 20 % na masáž, vstup do bazénu (květen, červen, září), parkování.
Balíček 3
Cena balíčku Seniorský balíček 60+ (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, vstup do bazénu (květen, červen, září), 1x káva + domácí dezert, 1x whirlpool nebo 1x sauna, 1x masáž zad a šíje. Podmínka: min. 1 osobě na pokoji musí být 60+.
Balíček 4
Ubytování se snídaní, vstup do bazénu (květen - září), privátní sauna a whirlpool (za poplatek), parkování
Balíček 5
Cena pobytu Seniorský balíček II bez masáže a wellness (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, neomezeý vstup do bazénu (květen, červen, září), 1x káva 1 domácí dezert.
Balíček 6
Cena balíčku Zvíkov patří dětem (3 nebo 7 nocí) zahrnuje: ubytování se snídaní, program a soutěže, ceny a dárky pro děti, zmrzlinový pohár pro děti, dětské hřiště, koutek, diskotéka. neomezený vstup do bazénu (květen - září), 1x wellness (sauna nebo vířivka). Při objednání polopenze nebo plné penze nápoj k jídlu pro děti zdarma.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, wellness (sauna, vířivka, masáže), bazén zdarma (květen-září), venkovní terasa a terasa nad řekou, kavárna, retroclub, dětský koutek, konferenční služby, konferenční sály, pro děti - postýlka, stolička, strava a nádobí; úschovna a půjčovna kol, parkoviště (pro hotelové hosty zdarma), akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
HOTEL: 1 a 2lůžkové pokoje, možnost až 3 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje).
CHATKY: 2_lůžkové chatky s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička, rychlovarná konvice, elektrické topení, veranda s letním posezením.
Stravování
snídaně (bufet), polopenze (večeře - menu o 3 chodech)
Sport a volný čas
Sport: sportovní areál (tenisový kurt, volejbalové hřiště), kuželky, stolní tenis, biliár, ohniště, trampolína, dětské houpačky, skluzavka, značené trasy pro pěší a cykloturistiku ("Sedláčkova stezka" podél Orlického jezera), Vltavsko-otavská stezka,

SEDLÁČKOVA STEZKA - je turistická cesta vedoucí podél řeky Otavy z Písku až na Zvíkov. Stezka v délce 25 km byla vybudována v letech 1924–1928 a je pojmenována po Augustu Sedláčkovi, profesorovi, historikovi a vášnivému turistovi z přelomu 19. a 20. století. Její severní část je zaplavená Orlickou přehradou, a tak byla stezka přeložena nad údolí. Dnes je většinou její trasy je vedena po levém břehu červená turistická značka, po níž je vedena též evropská dálková trasa E10, v úvodní části je po pravém břehu vedena zelená značka. Od roku 2006 je Sedláčkova stezka v modifikované trase o délce 35 km renovována jako cyklostezka č. 1225 pro smíšený provoz pěších turistů i cyklistů a některé úseky jsou asfaltovány.
Cena zahrnuje
dle výběru pobytu
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)
Balíček 1
Cena balíčku Pobyt Prázdniny patří dětem zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, využití dětského hřiště a koutku, vstup do bazénu (květen - září), doprovodný program pro děti, soutěže, ceny a dárky pro děti, dětskou diskotéku.
Balíček 2
Cena balíčku Romantický balíček (1, 2, 3 noci) zahrnuje: 1x, 2x nebo 3x ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), 1x slavnostní večeři (včetně 0,5 l vína), romantickou výzdobu pokoje, welcome drink, 1x whirlpool se sektem, slevu 20 % na masáž, vstup do bazénu (květen, červen, září), parkování.
Balíček 3
Cena balíčku Seniorský balíček 60+ (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, vstup do bazénu (květen, červen, září), welcome drink, slevu 20 % na masáž. Podmínka: min. 1 osobě na pokoji musí být 60+.
Balíček 4
Cena zahrnuje 7x ubytování se snídaní, vstup do bazénu (květen - září), slevu na pravidelnou lodní dopravu (Zvíkov-Orlík-Zvíkov), parkování
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK