Exotika

Exotika

od 490 Kč
Eurovíkendy

Eurovíkendy

od 748 Kč
Wellness

Wellness

od 390 Kč
Pro děti

Pro děti

od 1200 Kč
Pro seniory

Pro seniory

od 1420 Kč
Tuzemsko

Tuzemsko

od 350 Kč

Garantujeme nejlepší ceny

U nás koupíte zájezd včetně všech výhod a slev za stejné ceny jako u CK.

Dovolená bez rizika

Všechny zájezdy v naší nabídce prodáváme pouze od pojištěných CK proti úpadku.

Profesionální a osobní přístup

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a proto Vám poskytujeme ty nejlepší služby.

Zlatá hvězda

Zlatá hvězda, Česká republika, Jižní Čechy, 1.10.2018, Snídaně
Zlatá hvězda
Termín:
1.10. – 3.10.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 0 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:138575011
2 389 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Třeboň - Hotel ZLATÁ HVĚZDA
Kategorie hotelu: ****
Poloha
na náměstí, v centru historického města Třeboň

Jedním z nejkrásnějších jihočeských měst je bezesporu Třeboň. Počátky města sahají do poloviny 12. stol. Město má svou historii a historické památky, které můžete shlédnout. Lákavá je prohlídka historického centra, zámku, pivovaru. Je možné využít některých procedur - služeb lázní. Třeboň má velmi výhodnou polohu pro výlety na návštěvu jihočeských zámků.
Balíček 1
Cena balíčku Víkendový relax v Třeboni (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x ruční masáž zad a šíje, 1x aromaterapeutická bublinková koupel, 1x ruční masáž obličeje a dekoltu nebo chodidel).
Balíček 2
Cena balíčku Dámská jízda (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x čokoládové uvolnění (peeling, masáž, zábal)), víno na pokoji
Balíček 3
Cena balíčku Wellness pobyt s konopím (3 noci) zahrnuje navíc: 3x večeři (výběr z pokrmů s konopím), 1x víno Kerner s přídavkem konopí, 1x konopné uvolnění (konopná koupel, peeling, celotělová masáž konopným olejem)
Balíček 4
Cena balíčku Wellness víkend s konopím (3 noci) zahrnuje navíc: 1x welcome drink na pokoji (0,375 l sekt), procedury (1x rašelinový termoobklad, 1x ruční masáž zad a šíje, 1x whirlpool, 1x infra sauna, 1x aromaterapeutická bublinková koupel).
Balíček 5
Cena balíčku Wellness pohoda (3 noci) zahrnuje navíc: 6x večeři, 1x welcome drink na pokoji (0,375 l sekt), procedury (2x rašelinová koupel, 2x masáž zad a šíje, 2x rašelinový termoobklad, 2x whirlpool), 2x vstup do bazénu v lázních Aurora
Balíček 6
Cena balíčku Wellness víkend pohoda (3 noci) zahrnuje navíc: 1x welcome drink na pokoji (0,375 l sekt), procedury (1x rašelinový termoobklad, 1x ruční masáž zad a šíje, 1x whirlpool, 1x infra sauna, 1x aromaterapeutická bublinková koupel).
Balíček 7
Cena balíčku Lázeňský pobyt (6 nocí) zahrnuje navíc: 6x večeři, welcome drink na pokoji (0,375 l sekt), procedury (2x rašelinová koupel, 2x masáž zad a šíje, 2x rašelinový termoobklad, 2x whirlpool), 2x vstup do bazénu v lázních Aurora.
Balíček 8
Cena balíčku Wellness pohoda (6 nocí) zahrnuje navíc: 1x welcome drink na pokoj (0,375l sekt), 1x thermoobklad - rašelina, 2x ruční masáž zad a šíje, 2x whirlpool, 1x infra sauna, 1x aromaterapeutická bublinková koupel, 1x ruční masáž obličeje nebo chodidel.
Balíček 9
Cena balíčku Romantický pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: 1x večeře při svíčkách, 1x ruční masáž zad a šíje, 1x whirlpool se sektem, 1x rašelinový termoobklad.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, bar, venkovní posezení, salónek, sál, hotel. trezor, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), PC s internetem, wellness centrum (whirlpool, sauny, masáže, koupele, obklady, kosmetika, pedikúra, manikúra, …), půjčovna a úschovna kol, pro děti - postýlka a stolička; parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje a apartmány s možností až dvou přistýlek (cena na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), telefon, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, trezor, minibar. 1 bezbariérový pokoj.
Stravování
snídaně (bufet), polopenze, za příplatek plná penze (oběd, večeře - servírované - 3 chody)
Sport a volný čas
Sport: 2 bowlingové dráhy, tenis, squash, paintball, petanque, beachvolejbal, fotbal, turistické a cykloturistické trasy, golf, jízda na koni, Nordic Walking, rybaření.
Výlety: Chráněná krajinná oblast a Biosférická rezervace UNESCO, aquapark Aqua Viva v lázních Aurora, bazén v Bertiných lázních, České Budějovice, Český Krumlov.

Turistické a cyklistické trasy v okolí Třeboně:
1. Cyklistická naučná stezka Okolo Třeboně – 39 km, 22 zastávek Stezka vytváří okruh v lesnaté a rybničnaté krajině východně od Třeboně. Trasa je vedena po málo frekventovaných asfaltových silnicích III. třídy a zčásti po lesních cestách a hrázích rybníků. Stezka začíná na hrázi rybníka Svět a pokračuje po hrázi rybníka Opatovického. Dále vede trasa k rašeliništi Spálená borkovna, kde se těží rašelina pro potřebu lázní. Odtud směřuje lesní cestou k myslivně Barbora, aby posléze přetnula Zlatou stoku a zamířila k hrázi mezi rybníky Nový a Starý Kanclíř a dále k obci Lutová (zde protíná spojku s dálkovou cyklotrasou Praha – Vídeň), Stříbřec a Stará Hlína. Cestou protíná tok Nové řeky, k níž jezdívala rybařit Ema Destinnová a míjí rybníky Vyšehrad a Starý a Nový Vdovec. Po hrázi rybníka Vítek míří k největšímu rybníku Rožmberku a kolem Nové Hlíny se vrací směrem k Třeboni.
2. Naučná stezka Rožmberk – 22 km, 12 zastávek, pro pěší i cyklisty Tato stezka začíná a končí v Třeboni, jejím tématem je rybníkářství. Vede kolem největšího českého rybníka – Rožmberka (současná rozloha vodní plochy je cca 420 ha). Nejbližší úsek hráze rybníka Rožmberk leží přibližně 4 km od Třeboně. Rožmberk je ve skutečnosti přehradou na řece Lužnici, jejíž vody jsou zadržovány mohutnou dvoustupňovou hrází. Hráz je nejen impozantním technickým dílem, ale i zajímavou přírodovědeckou lokalitou. Je porostlá mohutnými staletými duby, v jejichž dutinách hnízdí řada druhů ptáků. V zimě bývá Rožmberk jedním z center výskytu orlů mořských. Na hladině rybníka můžete spatřit velké množství vodních ptáků – zejména v době podzimního vypouštění se zde zdržují tisíce kachen, hus, bahňáků, volavek a dalších ptáků.
3. Naučná stezka Okolo Světa – 12 km, 16 zastávek, pro pěší Stezka tvoří uzavřený okruh kolem rybníku Svět (na jihozápadním okraji města Třeboně). Poskytuje informace o vývoji současné krajiny Třeboňska jako výsledku dlouholetého, vzájemně prospěšného soužití člověka s okolní přírodou, o historii a současnosti rybníkářství a lázeňství a dal. Větší část trasy vede po polních a lesních pěšinách. Cestou jsouodpočinková místa s lavičkami, mnohé s výhledy do okolní krajiny. V parku na jižní straně rybníka Svět je možno navštívit Schwarzenberskou hrobku.
4. Stezka zdraví Hrádeček – 3770 m, 12 stanovišť Stezka vede příjemným prostředím lokality Mokrá luka. Tvoří ji uzavřený okruh po jehož obvodu jsou rozmístěna stanoviště umožňující tělocvičné úkony. Je vybavena žebřinami, pískovým doskočištěm, provazovým žebříkem, provazovou houpačkou, hrazdou a dalšími cvičebními pomůckami a jednotlivé cviky jsou popsány na informačních tabulkách.
5. Národní přírodní rezervace a naučná stezka Červené blato – 4 km, 6 zastávek, pro pěší Červené blato se nachází při hranici CHKO Třeboňsko směrem na Nové Hrady, stezka začíná v osadě Jiříkovo Údolí (cca 17 km od Třeboně). Patří k nejzajímavějším přírodním rezervacím v České republice. Chrání jedno z nejznámějších a nejlépe přístupných rašelinišť Třeboňska. Větší část stezky má zpevněný povrch, proto k výletu postačí běžná sportovní obuv.
Cena zahrnuje
2x, 3x nebo 6x ubytování se snídaní
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)
Balíček 1
Cena balíčku Víkendový relax v Třeboni (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x ruční masáž zad a šíje, 1x aromaterapeutická bublinková koupel, 1x ruční masáž obličeje a dekoltu nebo chodidel).
Balíček 2
Cena balíčku Dámská jízda (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x čokoládové uvolnění (peeling, masáž, zábal)), víno na pokoji
Balíček 3
Cena balíčku Zvýhodněný wellness pobyt s konopím (3 noci) zahrnuje navíc: 3x večeři (výběr z pokrmů s konopím), 1x víno Kerner s přídavkem konopí, 1x konopné uvolnění (konopná koupel, peeling, celotělová masáž konopným olejem)
Balíček 4
Cena balíčku Wellness pobyt s konopím (3 noci) zahrnuje navíc: 1x welcome drink na pokoji (0,375 l sekt), procedury (1x rašelinový termoobklad, 1x ruční masáž zad a šíje, 1x whirlpool, 1x infra sauna, 1x aromaterapeutická bublinková koupel).
Balíček 5
Cena balíčku Zvýhodněná wellness pohoda (3 noci) zahrnuje navíc: 6x večeři, 1x welcome drink na pokoji (0,375 l sekt), procedury (2x rašelinová koupel, 2x masáž zad a šíje, 2x rašelinový termoobklad, 2x whirlpool), 2x vstup do bazénu v lázních Aurora
Balíček 6
Cena balíčku Wellness pohoda (3 noci) zahrnuje navíc: 1x welcome drink na pokoji (0,375 l sekt), procedury (1x rašelinový termoobklad, 1x ruční masáž zad a šíje, 1x whirlpool, 1x infra sauna, 1x aromaterapeutická bublinková koupel).
Balíček 7
Cena balíčku Lázeňský pobyt (6 nocí) zahrnuje navíc: 6x večeři, welcome drink na pokoji (0,375 l sekt), procedury (2x rašelinová koupel, 2x masáž zad a šíje, 2x rašelinový termoobklad, 2x whirlpool), 2x vstup do bazénu v lázních Aurora.
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK