Exotika

Exotika

od 490 Kč
Eurovíkendy

Eurovíkendy

od 748 Kč
Wellness

Wellness

od 390 Kč
Pro děti

Pro děti

od 1200 Kč
Pro seniory

Pro seniory

od 1420 Kč
Tuzemsko

Tuzemsko

od 350 Kč

Garantujeme nejlepší ceny

U nás koupíte zájezd včetně všech výhod a slev za stejné ceny jako u CK.

Dovolená bez rizika

Všechny zájezdy v naší nabídce prodáváme pouze od pojištěných CK proti úpadku.

Profesionální a osobní přístup

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a proto Vám poskytujeme ty nejlepší služby.

Thermal

Thermal, Slovensko, Jižní Slovensko, 25.2.2018, Snídaně
Thermal
Termín:
25.2. – 27.2.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:129240907
2 620 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL THERMAL
Poloha
Štúrovo je nejjižnějším městem Slovenska a návštěvníky přitahuje nejen svým zajímavým přírodním prostředím. Štúrovo a jeho okolí nabízí: kulturně-historické památky (románská rotunda, ostřihomská bazilika), muzea (městské muzeum, křesťanské muzeum), sportovně-rekreační zařízení (termální koupaliště Vadaš, aquapark, bowling centrum,...). Hotel se nachází přímo v areálu termálního koupaliště.
Vybavení
restaurace, snack bar, dětský koutek, letní terasa, nové wellness centrum (o rozloze 900 m2), kde se nacházejí tři zážitkové termální bazény, vířivka s výhledem na Ostřihomskou baziliku, saunový svět (parní, finská a infra sauna), zážitkové sprchy se světelnou a zvukovou terapií, solná kabina, masáže. Parkování v areálu koupaliště.
Balíčky-programy
Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/7x ubytování se snídaní, vstup do hotelového wellness centra s bazény, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí). Platnost pobytu: celoročně. Romantický balíček: 2x ubytování s polopenzí, 1x oběd, 1 lahev sektu na pokoji, vstup do hotelového wellness centra, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí), výlet vláčkem do Ostřihomi, 1x sleva na masáž. Platnost pobytu: 1.5.-28.6. a 1.9.-16.9.2018. Rodinný balíček: 2x ubytování s polopenzí, 1x oběd, při příjezdu překvapení pro děti, vstup do hotelového wellness centra, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí), vstup na tobogány (v červnu), výlet vláčkem do Ostřihomi. Platnost pobytu: 1.5.-28.6. a 1.9.-16.9.2018. Relaxační balíček: 2x ubytování s polopenzí, 1x oběd, vstup do hotelového wellness centra, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí), vstup na tobogány (v červnu), 1x sleva na masáž, výlet vláčkem do Ostřihomi. Platnost pobytu: 1.5.-28.6. a 1.9.-16.9.2018.
Speciální nabídka
Vstup do hotelového wellness centra s bazény ZDARMA. Vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí). Celoročně vstup do krytého plaveckého bazénu na koupališti ZDARMA (mimo červen-srpen). Parkování na nehlídaném parkovišti, WiFi internet, zapůjčení županu pro osoby na 12 let ZDARMA. Každý den 2 lehátka a slunečník na 1 pokoj ZDARMA (mimo dne příjezdu).
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Vstup na koupaliště (zahrnutý v ceně) je na čipové karty (vratná kauce).
Koupání
termální koupaliště Vadaš vybudované na ploše 25 ha. Venkovní bazény (Laguna - bazén s mořskými vlnami, plavecký bazén, bazén Relax, Hviezda, dětský bazén, sedací bazén, perličkový bazén) - letní termální koupaliště v provozu květen-září a kryté bazény (plavecký, sedací a dětský bazén - v provozu celoročně mimo červen-srpen). V areálu se nachází také jezero s možností rybolovu, zapůjčení loděk a šlapadel, tenisové kurty, atrakce pro děti, minigolf, stolní tenis, restaurace atd. Od února 2018 u hotelu nové wellness centrum - 3 zážitkové termální bazény, vířivka.
Cena zahrnuje
Ubytování: 1, 2 a 3-lůžkové pokoje STANDARD, hygienické zařízení, klimatizace, TV, minibar, telefon, rádio, WiFi internet., Stravování: snídaně.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK