Exotika

Exotika

od 490 Kč
Eurovíkendy

Eurovíkendy

od 748 Kč
Wellness

Wellness

od 390 Kč
Pro děti

Pro děti

od 1200 Kč
Pro seniory

Pro seniory

od 1420 Kč
Tuzemsko

Tuzemsko

od 350 Kč

Garantujeme nejlepší ceny

U nás koupíte zájezd včetně všech výhod a slev za stejné ceny jako u CK.

Dovolená bez rizika

Všechny zájezdy v naší nabídce prodáváme pouze od pojištěných CK proti úpadku.

Profesionální a osobní přístup

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a proto Vám poskytujeme ty nejlepší služby.

Seeberg

Seeberg, Česká republika, Západní Čechy, 20.7.2018, Snídaně
Seeberg
Termín:
20.7. – 23.7.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / 0 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:138482144
2 090 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

  • WiFi
  • Wellness
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Františkovy Lázně - Hotel a penzion SEEBERG
Kategorie hotelu: ***
Poloha
hotel s rodinnou atmosférou se nachází v blízkosti romantického hradu Seeberg v malebné oblasti nenarušené průmyslem SZ od Františkových Lázní.

Františkovy Lázně byly pojmenovány podle císaře Františka I., který je považován za jejich zakladatele. Velice rychle se z nich staly jedny z nejvyhledávanějších evropských lázní. Aby se vytvořilo skutečně lázeňské prostředí, obklopili františkolázeňští dnešní historické centrum širokým pásem anglických parků, které měly dát obci podobu zahradního města. Všechny nové ulice pak vedly vždy po obvodu zeleně a vytvořily tak jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě - vytvořily lázně v moři parků a lesoparků. V roce 1992 jsou Františkovy Lázně vyhlášeny městskou památkovou rezervací.
Balíček 1
Cena balíčku Romantický víkend (3 noci) zahrnuje navíc: ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (2x parafínový zábal, 1x perličková nebo rašelinová koupel, 1x rašelinový zábal, 1x čokoládová masáž částečná, 1x plynový zábal), 1x vstup do sauny a bazénu.
Balíček 2
Cena balíčku Relax pobyt (5 nocí) zahrnuje navíc: ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x perličková aroma koupel, 1x rašelinový zábal, 1x parafínový zábal, 1x oxygenoterapie, 1x aromaterapeutická masáž částečná, 1x masáž lymfatického systému nebo plynový zábal, 1x kosmetické laserové ošetření nebo masáž reiki), 1x vstup do sauny a bazénu.
Balíček 3
Cena balíčku Wellness pobyt (5 nocí) zahrnuje navíc: ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x perličková koupel, 1x čokoládová koupel nebo maska, 1x rašelinový zábal nebo rašelinová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal, 1x masáž lymfatického systému, 1x peeling celotělový, 1x kosmetické ošetření nebo masáž reiki), 1x vstup do sauny a bazénu.
Balíček 4
Cena balíčku Rekondiční týden (7 nocí) zahrnuje navíc: ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, 15 rekondičních procedur dle doporučení fyzioterapeuta, volný vstup do sauny a bazénu.
Balíček 5
Cena balíčku Turistou v Západních Čechách (3, 7 nocí) zahrnuje navíc: ubytování se snídaní v pokoji LUX v penzionu, 1x turistickou mapu s vyznačenými turistickými trasami, 1x vstupné na hrad Seeberg, 1x vstupné do Nároční přírodní rezervace SOOS, 1x vstupné do Městského Muzea Františkovy Lázně, 1x vstup do Motýlího domu.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, taxi, restaurace, zahradní restaurace, venkovní posezení, sál, jídelna, denní bar, parkoviště, wellness centrum, sauna, bazén s mořskou solí (protiproud, hydromasáž, perličková masáž), půjčovna a úschovna kol, placený transfer, dětské hřiště.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje typu Komfort, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), možnost přistýlky (pro dítě), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor, lednička, balkón (některé pokoje). 1 bezbariérový pokoj.
Stravování
polopenze (snídaně – bufet, večeře - výběr ze 3 menu).
Indikace a léčba
Wellness centrum: koupele (vířivá, perličková,…), zábaly (rašelinový, parafinový,…), masáže (podvodní, klasická, reflexní, obličeje,…), magnetoterapie, kyslíková terapie, biolampa, pohybová terapie, cvičení v bazénu.
Sport a volný čas
Sport: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, naučné stezky, jízda na koních, sjezdové (ski areál Aš – 19,1 km, Saporo – 44,1 km, Mariánky – 53 km) a běžecké lyžování, sport v okolí do 4 km (golf, minigolf, tenis, bowling).

AQUAFORUM - je multifunkční komplex s krytými a otevřenými bazény a řadou lázeňských, společenských a obchodních služeb. Uvnitř budovy je velký zábavný bazén, 25 m dlouhý plavecký a mělký dětský bazén. Venku před budovou je letní nevyhřívaný bazén a bazén vyhřívaný i v zimě. O zábavu dětí i dospělých se postarají vodní atrakce v podobě vln, vírů, velkého tobogánu a menší skluzavky. Komplex dále nabízí moderní fitness studia s posilovnou a tělocvičnami pro aerobic a spinning, saunu, infrasaunu, finskou saunu, aromaterapii, masáž, dvě squashová hřiště, rychlé občerstvení, restauraci a hlídání malých dětí sportujících rodičů.

HAZLOV – GOLF RESORT FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - 10. srpna 2003 bylo slavnostně otevřeno nové 18-ti jamkové mistrovské hřiště GOLF CLUBU FRANTIŠKOVY LÁZNĚ v obci Hazlov - Ovčín, vzdálené 6 km od města.
Golfový areál je umístěn v chráněné krajinné oblasti Halštrov v ašském výběžku nedaleko hraničních přechodů do Bavorska a Saska a tím je předurčen jako místo rozvoje přátelské přeshraniční spolupráci mezi sportovci různých národů. Je to první česko-německé golfové hřiště v Čechách.
Cena zahrnuje
3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), místní poplatek, parkování.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Příplatky - za neobsazené lůžko v 1/2 SWC a přistýlku (cena na vyžádání).
Balíček 1
Cena balíčku Romantický víkend (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (2x parafínový zábal, 1x perličková nebo rašelinová koupel, 1x rašelinový zábal, 1x čokoládová masáž částečná, 1x plynový zábal), 1x vstup do sauny a bazénu.
Balíček 2
Cena balíčku Relax pobyt (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x perličková aroma koupel, 1x rašelinový zábal, 1x parafínový zábal, 1x oxygenoterapie, 1x aromaterapeutická masáž částečná, 1x masáž lymfatického systému nebo plynový zábal, 1x kosmetické laserové ošetření nebo masáž reiki), 1x vstup do sauny a bazénu.
Balíček 3
Cena balíčku Wellness pobyt (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x perličková koupel, 1x čokoládová koupel nebo maska, 1x rašelinový zábal nebo rašelinová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal, 1x masáž lymfatického systému, 1x peeling celotělový, 1x kosmetické ošetření nebo masáž reiki), 1x vstup do sauny a bazénu.
Balíček 4
Cena balíčku Rekondiční týden (7 nocí) zahrnuje navíc: 15 rekondičních procedur dle doporučení fyzioterapeuta, volný vstup do sauny a bazénu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK