Exotika

Exotika

od 490 Kč
Eurovíkendy

Eurovíkendy

od 748 Kč
Wellness

Wellness

od 390 Kč
Pro děti

Pro děti

od 1200 Kč
Pro seniory

Pro seniory

od 1420 Kč
Tuzemsko

Tuzemsko

od 350 Kč

Garantujeme nejlepší ceny

U nás koupíte zájezd včetně všech výhod a slev za stejné ceny jako u CK.

Dovolená bez rizika

Všechny zájezdy v naší nabídce prodáváme pouze od pojištěných CK proti úpadku.

Profesionální a osobní přístup

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a proto Vám poskytujeme ty nejlepší služby.

Mariánské Lázně - Hotel POLONIA

Vyhledávání zájezdu
Polonia - Česká republika - Západní Čechy
Polonia
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze, Plná penze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Mariánské Lázně - Hotel POLONIA
Kategorie hotelu: ***
Poloha
v centru města naproti parku s kolonádou a „Zpívající fontánou“.

Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. Území současných lázní patřilo premonstrátskému klášteru v Teplé, jehož opat K.K. Reitenberg prosadil z popudu klášterního lékaře J.J.Nehra počátkem 19.století výstavbu prvních lázní. Na základě velkolepého projektu architekta V.Skalníka byly provedeny terénní úpravy a založeny parky, které jsou dnes vedle množství pramenů nejcharakterističtějším znakem města. V roce 1866 byly Mariánské Lázně povýšeny na město a počátkem 20.století již patřily mezi nejvýznamnější evropská střediska. Hlavní lázeňskou promenádou a významnou stavební památkou je pseudobarokní litinová kolonáda z roku 1889. K pitným kúrám jsou zde přivedeny prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Před kolonádou se velké pozornosti těší zpívající fontána, která nabízí každou lichou hodinu hudební produkci doplěnou ve 21 a 22 hodin scénickým osvětlením. Nejznámějšími dalšími prameny jsou Ferdinandův, Lesní a Ambrožův.
Balíček 1
Cena balíčku 4 denní pobyt (3 noci) zahrnuje navíc: 3x plnou penzi.
Balíček 2
Cena balíčku Odpočinkový víkend (3 noci) zahrnuje navíc: 3x plnou penzi, procedury (1x solná jeskyně (v hotelu Krakonoš), 1x klasická masáž zad a šíje částečná, 1x masáž lávovými kameny)
Balíček 3
Cena balíčku Lázeňské lenošení (4 noci) zahrnuje navíc: 4x plnou penzi, procedury (2x klasická masáž částečná, 1x suchá uhličitá koupel, 1x rašelina, 1x masáž lávovými kameny částečná)
Balíček 4
Cena balíčku Lázně na zkoušku (4 noci) zahrnuje navíc: 4x polopenzi, procedury (1x suchá uhličitá koupel, 1x solná jeskyně (v hotelu Krakonoš), 1x klasická masáž zad a šíje)
Balíček 5
Cena balíčku Jako u moře (6 nocí) zahrnuje navíc: 6x polopenzi, 4x solnou jeskyni (v hotelu Krakonoš), 10 % slevu při zakoupení 5ti procedur poskytovaných v hotelu pro 1 osobu
Balíček 6
Cena balíčku Příjemná péče o zdraví (6 nocí) zahrnuje navíc: 6x plnou penzi, 9 procedur (2x klasická masáž částečná, 2x lavatermový balíček (tepelné uvolnění před klasickou masáží), 2x solná jeskyně, 1x suchá uhličitá koupel, 1x rašelinový obklad a 1x reflexní masáž plosek nohou). Možnost výměny procedury.
Balíček 7
Cena balíčku Týden v Mariánských Lázních (6 nocí) zahrnuje navíc: 6x plnou penzi, 10 % slevu při zakoupení 5ti procedur poskytovaných v hotelu pro 1 osobu
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, hotel. trezor, restaurace, Wi-Fi (zdarma), kavárna, jídelna, klubovna, dětská postýlka, wellness centrum (klasické masáže, reflexní masáže, masáže lávovými kameny, rašelinové obklady, suché uhličité koupele, lavaterm, lymfatické masáže, čokoládové zábaly), půjčovna horských kol a Nordic Walking hůlek, parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1, 2 a 3lůžkové pokoje I. kategorie, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV, telefon, Wi-Fi (zdarma). 1, 2 a 3lůžkové pokoje II. kategorie (popisy a ceny na vyžádání). 13 bezbariérových pokojů.
Stravování
snídaně, polopenze, plná penze (snídaně - bufet, oběd – menu o 3 chodech, večeře – menu o 2 chodech (výběr ze 3-4 jídel)).
Sport a volný čas
Sport: v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, naučné stezky, koupaliště, tenisové kurty, lanové centrum, golf, jízdárna, lyžování sjezdové a běžecké (ski areál Mariánky 800 m).

Royal Golf Club Mariánské Lázně – jedno z nejstarších golfových hřišť se nachází asi 3 km od centra města. Hřiště bylo otevřeno za přítomnosti britského krále Edwarda VII. v roce 1905. V roce 2003 udělila britská královna Alžběta II. golfovému klubu v Mariánských Lázních prestižní titul Royal Golf Club, kterým se může pochlubit jako jediný ve střední Evropě. Golfový klub zde pořádá četné turnaje jak profesionálních hráčů tak amatérů. http://www.golfml.cz/
Další golfová hřiště v okolí: Karlovy Vary, Astoria Golf Club Cihelny, Františkovy Lázně, Sokolov, Klášter Teplá a další
Ski Area Mariánské Lázně – kabinková lanovka a 2x vlek, 1,6 km zasněžovaných sjezdových tratí, skibar, půjčovna, servis, dětský park, běžecké tratě, škola, večerní lyžování, parkování ZDARMA. http://www.snowhill.cz/marianky/
Adrenalin Park - je lanové centrum vytvořené z nízkých a vysokých lanových překážek umístěných na dřevěných kůlech, nebo na stromech. Největší atrakcí je obří houpačka s adrenalinovým přetížením 2G nebo 200 m dlouhý skluz lanovkou.
Jezdectví – nedaleko hotelu stojí špičkový jezdecký areál se dvěma kolbišti a tréninkovou halou. Jízdárna a jezdecká škola nabízí možnost vyjížděk či parkurového nebo drezurního tréninku. V areálu se pravidelně konají drezurní a parkurové soutěže mezinárodní úrovně.

Naučné stezky:
Smraďoch - stezka je v provozu od července 1976. 5,4 km od Mariánských Lázní, vstup je z parkoviště u silnice (160 m za lesní restaurací Nimrod). Název Smraďoch je odvozený od sirovodíku, který zde také mimo kysličník uhličitý vyvěrá. V blízkosti stezky je volně přístupný vývěr minerální vody Farská kyselka. Celková délka naučné stezky je 75 m.
Kladská – je přístupná od roku 1977. Vzdálená je 9,5 km od Mariánských Lázní. Vlastní trasa vede po dřevěném můstkovém chodníčku, dlouhá je 1,6 km. Podél stezky jsou četná vyhlídková místa a odpočívadla. Na trase je 8 informačních panelů.
SOOS - mělká kotlina mezi Vonšovským a Sooským potokem je rozdělena valem křemičitého písku na dvě části. V severní vzniklo hluboké rašeliniště a v jižní mělké jezero. Stále zde působí vývěry kysličníku uhličitého a minerální prameny. Na Soosu byly dva větší prameny podchyceny a můžete je proto i ochutnat. Stezka je dlouhá 2 km a má 14 zastávek, je otevřená od jara do podzimu.
Komorní hůrka – jde o naši nejmladší sopku, délka trasy je 1 km a je zde 5 zastávek.
Cena zahrnuje
3x, 4x nebo 6x ubytování se stravou (dle výběru pobytu).
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Příplatky: za parkování (150,- Kč/den - nutná rezervace předem), za 3lůžkový pokoj - cena na vyžádání.
Balíček 1
Cena balíčku 4 denní pobyt (3 noci) zahrnuje navíc: 3x plnou penzi.
Balíček 2
Cena balíčku Odpočinkový víkend (3 noci) zahrnuje navíc: 3x plnou penzi, procedury (1x solná jeskyně (v hotelu Krakonoš), 1x klasická masáž zad a šíje částečná, 1x masáž lávovými kameny).
Balíček 3
Cena balíčku Lázeňské lenošení (4 noci) zahrnuje navíc: 4x plnou penzi, procedury (2x klasická masáž částečná, 1x suchá uhličitá koupel, 1x rašelina, 1x masáž lávovými kameny částečná).
Balíček 4
Cena balíčku Lázně na zkoušku (4 noci) zahrnuje navíc: 4x polopenzi, procedury (1x suchá uhličitá koupel, 1x solná jeskyně (v hotelu Krakonoš), 1x klasická masáž zad a šíje).
Balíček 5
Cena balíčku Jako u moře (6 nocí) zahrnuje navíc: 6x polopenzi, 4x solnou jeskyni (v hotelu Krakonoš), 10 % slevu při zakoupení 5ti procedur poskytovaných v hotelu pro 1 osobu.
Balíček 6
Cena balíčku Příjemná péče o zdraví (6 nocí) zahrnuje navíc: 6x plnou penzi, procedury (2x klasická masáž částečná, 2x lavatermový balíček (tepelné uvolnění před klasickou masáží), 2x solná jeskyně, 1x suchá uhličitá koupel, 1x rašelinový obklad a 1x reflexní masáž plosek nohou). Možnost výměny nevyhovující procedury.
Balíček 7
Cena balíčku Týden v Mariánských Lázních (6 nocí) zahrnuje navíc: 6x plnou penzi, 10 % slevu při zakoupení 5ti procedur poskytovaných v hotelu pro 1 osobu.

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.