Exotika

Exotika

od 490 Kč
Eurovíkendy

Eurovíkendy

od 748 Kč
Wellness

Wellness

od 390 Kč
Pro děti

Pro děti

od 1200 Kč
Pro seniory

Pro seniory

od 1420 Kč
Tuzemsko

Tuzemsko

od 350 Kč

Garantujeme nejlepší ceny

U nás koupíte zájezd včetně všech výhod a slev za stejné ceny jako u CK.

Dovolená bez rizika

Všechny zájezdy v naší nabídce prodáváme pouze od pojištěných CK proti úpadku.

Profesionální a osobní přístup

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a proto Vám poskytujeme ty nejlepší služby.

Mariánské Lázně - Hotel KRAKONOŠ

Mariánské Lázně - Hotel KRAKONOŠ, Česká republika, Západní Čechy, 3.11.2018, Polopenze

Mariánské Lázně - Hotel KRAKONOŠ starstarstar

Mariánské Lázně - Hotel KRAKONOŠ
Termín:
3.11. – 5.11.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 0 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:138492202
2 680 Kč (-0 %)
Popis
Hotel Krakonoš Vás uvítá v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra. Nachází se v klidném prostředí nad městem a možnost kompletní lázeňské péče přímo v hotelu, bazén, solná jeskyně a další služby. V hotelu se používá přírodní lehce mineralizovaná voda z vlastního zdroje, která je nejen vhodná k pití, ale je využívána i ke koupání a při procedurách ve wellness.
Poloha
hotel se nachází v krásném přírodním prostředí na okraji města blízko lesa.

Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. Území současných lázní patřilo premonstrátskému klášteru v Teplé, jehož opat K.K. Reitenberg prosadil z popudu klášterního lékaře J.J.Nehra počátkem 19.století výstavbu prvních lázní. Na základě velkolepého projektu architekta V.Skalníka byly provedeny terénní úpravy a založeny parky, které jsou dnes vedle množství pramenů nejcharakterističtějším znakem města. V roce 1866 byly Mariánské Lázně povýšeny na město a počátkem 20.století již patřily mezi nejvýznamnější evropská střediska. Hlavní lázeňskou promenádou a významnou stavební památkou je pseudobarokní litinová kolonáda z roku 1889. K pitným kúrám jsou zde přivedeny prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Před kolonádou se velké pozornosti těší zpívající fontána, která nabízí každou lichou hodinu hudební produkci doplěnou ve 21 a 22 hodin scénickým osvětlením. Nejznámějšími dalšími prameny jsou Ferdinandův, Lesní a Ambrožův.
Balíček 1
Cena balíčku Dámská jízda (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x vodní fitness, 1x aroma masáž, 1x solná jeskyně)
Balíček 2
Cena balíčku Relax program (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x solná jeskyně).
Balíček 3
Cena balíčku Dámská jízda (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x vodní fitness, 1x koupel s vonnou esencí, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 1x aroma masáž, 2x solná jeskyně).
Balíček 4
Cena balíčku Relax program (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel v soli z Mrtvého moře, 2x solná jeskyně).
Balíček 5
Cena balíčku Beauty medical (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x čokoládová masáž, 1x koupel s vonnou esencí, 1x solná jeskyně).
Balíček 6
Cena balíčku Beauty medical (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x čokoládová masáž, 1x koupel s vonnou esencí, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 1x masáž lávovými kameny, 2x solná jeskyně).
Balíček 7
Cena balíčku Garra Rufa medical (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x klasická masáž, 2x Garra Rufa rybičky, 1x solná jeskyně).
Balíček 8
Cena balíčku Garra Rufa medical (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (2x klasická masáž, 1x perličková koupel, 3x Garra Rufa rybičky, 2x solná jeskyně).
Balíček 9
Cena balíčku Medical pro náročné (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x masáž lávovými kameny, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x solná jeskyně).
Balíček 10
Cena balíčku Medical pro náročné (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x masáž lávovými kameny, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 1x parafínový zábal na ruce, 2x solná jeskyně)
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, jídelna, kavárna, salónek, venkovní posezení, pro děti – postýlka a stolička; hotel. trezor, směnárna, Wi-Fi (zdarma), výtah, léčebné centrum (solná jeskyně, infrasauna, lázeňské procedury (inhalace, elektroléčba, léčebný tělocvik, masáže)), bazén s protiproudem, pedikúra, kosmetika, kadeřnictví, úschovna kol a lyží, parkoviště, akceptace platebních karet
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, telefon, lednička, Wi-Fi (zdarma). 2 bezbariérové pokoje.
Stravování
snídaně (bufet), polopenze (večeře - výběr ze 3 menu o 3 chodech), možnost redukční, diabetické, vegetariánské nebo bezlepkové stravy
Sport a volný čas
Sport: v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, golf (Royal Golf Clubu Mariánské Lázně), lyžování běžecké a sjezdové (Skiareál Mariánky - 100 m), paintball, tenisové kurty.

V Mariánských Lázních se nachází nejstarší golfový klub a nejstarší golfové hřiště. Najdete zde mistrovská hřiště patřící ke špičce v zemi. Mariánské Lázně jsou ideálním místem pro výlety za golfem.
Hotel Krakonoš je svým umístěním nad Mariánskými Lázněmi ideální pro provozování zimních sportů. Areál pro sjezdaře a bežecké stopy jsou z hotelu výborně dostupné. Lyžaři mají k dispozici sjezdovou trať při lanové dráze a osvětlený a ozvučený slalomový svah.
V Mariánských Lázních si zahrajete tenis v příjemném a klidném přírodním prostředí. Ve městě je k dispozici hned několik tenisových klubů a velké množství tenisových kurtů k pronájmu.
Turistika Pobyt v Mariánských Lázních Vám nabízí možnost obdivovat jedinečnou přírodu pohoří Slavkovského a Českého lesa, bohatou historii Mariánských Lázní a okolí Vám poodhalí množství historických památek. Navštívit můžete v bezprostřední blízkosti hotelu jedinečný Park Boheminium.
Pár desítek metrů od Hotelu Krakonoš *** stojí špičkový jezdecký areál se dvěma kolbišti a tréninkovou halou. Jízdárna a jezdecká škola nabízí možnost vyjížděk či parkurového nebo drezurního tréninku. V areálu se pravidelně konají drezurní a parkurové soutěže mezinárodní úrovně.
Okolí Mariánských Lázní nabízí velké množství cyklistických tras a to jak lehce dostupných po Slavkovském lese , tak i náročnějších pro milovníky horských kol.
Kultura doporučujeme návštěvu Městského Divadla, koncertů Západočeského Symfonického Orchestru, kina, muzea nebo rockového koncertu v hudebním klubu Na Rampě.
Západočeský symfonický orchestr nejstarší symfonický orchestr v českých zemích, jehož historie je spjatá s počátkem zdejších lázní již od roku 1821 a po desetiletí je kulturním pilířem města. 
Celoroční provoz orchestru sestává z abonentních symfonických koncertů, během letní lázeňské sezóny vystupuje pravidelně orchestr na kolonádě, tradiční je spolupráce s několika vysokými hudebními školami – z Prahy, Výmaru, Zürichu, Norimberku a to ve formě dirigentských kurzů.
 Symfonická hudba patří do světově proslulého lázeňského města, a proto je dobře, že je stále více podporována nejen ze strany města a místních podnikatelů, ale i kraje a státu.
Cena zahrnuje
2x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu, lékařskoou prohlídku, procedury (dle doporučení lékaře)
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek, komplexní zdravotní pojištění (10,- Kč/os./den).
Příplatky - za 1lůžkový pokoj (cena na vyžádání).
Balíček 1
Cena balíčku Dámská jízda (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x vodní fitness, 1x aroma masáž, 1x solná jeskyně)
Balíček 2
Cena balíčku Dámská jízda (5 nocí) zahrnuje navíc:procedury (1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x solná jeskyně)
Balíček 3
Cena balíčku Relax program (2 noci) zahrnuje navíc:procedury (1x čokoládová masáž, 1x koupel s vonnou esencí, 1x solná jeskyně)
Balíček 4
Cena balíčku Relax program (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x klasická masáž, 2x rybičky Garra Rufa, 1x solná jeskyně)
Balíček 5
Cena balíčku Beauty medical (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x masáž lávovými kameny, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x solná jeskyně)
Balíček 6
Cena balíčku Beauty medical (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x vodní fitness, 1x koupel s vonnou esencí, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 1x aroma masáž, 2x solná jeskyně)
Balíček 7
Cena balíčku Garra Rufa medical (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x aroma masáž, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 2x solná jeskyně)
Balíček 8
Cena balíčku Garra Rufa medical (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x čokoládová masáž, 2x koupel s vonnou esencí, 2x lymfoven se skořicovým gelem, 1x masáž lávovými kameny, 2x solná jeskyně)
Balíček 9
Cena balíčku Medical pro náročné (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (2x klasická masáž, 1x perličková koupel, 3x rybičky Garra Rufa, 2x solná jeskyně)
Balíček 10
Cena balíčku Medical pro náročné (5 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x masáž lávovými kameny, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 1x parafínový zábal na ruce, 2x solná jeskyně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK