Exotika

Exotika

od 490 Kč
Eurovíkendy

Eurovíkendy

od 748 Kč
Wellness

Wellness

od 390 Kč
Pro děti

Pro děti

od 1200 Kč
Pro seniory

Pro seniory

od 1420 Kč
Tuzemsko

Tuzemsko

od 350 Kč

Garantujeme nejlepší ceny

U nás koupíte zájezd včetně všech výhod a slev za stejné ceny jako u CK.

Dovolená bez rizika

Všechny zájezdy v naší nabídce prodáváme pouze od pojištěných CK proti úpadku.

Profesionální a osobní přístup

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a proto Vám poskytujeme ty nejlepší služby.

Plzeň - Pivovarský dvůr hotel PURKMISTR

Vyhledávání zájezdu
Hotel Purkmistr - Česká republika - Plzeňsko

Hotel Purkmistr starstarstarstar

Hotel Purkmistr
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně, Polopenze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Plzeň - Pivovarský dvůr hotel PURKMISTR
Poloha
na okraji města Plzeň, poblíž obchodního centra Olympia Plzeň se nachází první plzeňské pivní lázně – Pilsen Beer & Spa.

Plzeň je čtvrtým největším městem v České republice. V západní části Čech zaujímá výrazné dominantní postavení jako silné průmyslové, obchodní, kulturní a správní centrum. Město bylo založeno v roce 1295 na soutoku řek Úhlavy, Úslavy, Radbuzy a Mže českým králem Václavem II. Současné historické jádro města má pravidelnou síť ulic s téměř čtvercovým náměstím Republiky uprostřed (166 × 188 m), jemuž vévodí katedrála sv. Bartoloměje, budovaná od roku 1290.
Balíček 1
Cena balíčku Víkend s wellness (2 noci) zahrnuje navíc: 1x večeči (v sobotu v hodnotě 200,- Kč/os.), 1x wellness (sauna, whirlpool, parní lázeň (1 hod)).
Balíček 2
Cena balíčku Pohoda a odpočinek (2 noci) zahrnuje navíc: 1x odpolední kávu a dezert, 1x pivní koupel, 1x wellness (sauna, whirlpool, parní lázeň (1 hod.)). Možnost výměny pivní koupele v balíčku za aktuální nabídku z jiných druhů koupelí.
Balíček 3
Cena balíčku Víkend v pivovaru pro dva (2 noci) zahrnuje navíc: 1x večeři (v sobotu - pivní menu), prohlídku pivovaru s degustací, 1x bowling (1 hod.), 1x dárkové balení piva pro osobu. Za příplatek 1500,- Kč/os. možnost asistence při vaření piva.
Balíček 4
Cena balíčku Víkend s pivní koupelí (2 noci) zahrnuje navíc: pivní koupel s originální recepturou a přísadami, masáž (záda, šíje), odpolední káva, dezert.
Balíček 5
Cena balíčku Dámský víkend v pivovaře (2 noci) zahrnuje navíc: 1x Pivní kosmetický balíček nebo čokoládový, 1x Pivní nebo čokoládovou koupel, 1x Sobotní večeři v hodnotě Kč 200,- Kč, Sobotní prohlídku minipivovaru s degustací.
Balíček 6
Cena balíčku Rodinný víkend (2 noci) zahrnuje navíc: 2 noci ubytování se snídaní v Apartmá, sobotní večeře pro všechny, návštěvu ZOO nebo Techmanie, hodinu bowlingu s dětskými mantinely. Doporučujeme návštěvu Techmanie, ZOO, hotelové wellness centrum (finská sauna, vířivá vana, parní lázeň), můžete si rezervovat pokoj s dětským koutkem, v létě k dispozici venkoví dětský koutek se skluzavkou. V Plzni možno navštívit Muzeum strašidel nebo loutek nebo Dům pohádek.
Balíček 7
Cena balíčku Wellness pobyt pro seniory 55+ (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 2x večeři v Pivnici s typickými pokrmy v hodnotě 200,- Kč, 1x během pobytu káva s dezertem, 1x Pivní koupel s originální recepturou a přísadami, 1x Wellness (sauna, whirlpool, pára), 1x Masáž (záda, šíje). Po domluvě možno zajistit zdarma odvoz z vlakového nebo autobusového nádraží.
Balíček 8
Cena balíčku Víkend s jógou (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 60ti minutová ranní lekce jógy (sobota 8-9 hod), následně wellness 1 hod (sauna, pára a vířika), 1x oběd, 1x večeře.
Balíček 9
Cena balíčku Víkend s jógou (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování s polopenzí, sobotní hodinová lekce jógy (sobota 8-9 hod), následně 1 hod wellness (sauna, pára a vířivka), pozdní odjezd ve 13:00 hod.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, hotel. trezor, restaurace, minipivovar, sál, bar, konferenční služby, venkovní posezení, směnárna, pro děti – postýlka, stolička a strava; wellness centrum (masáže, zábaly, baňkování, pivní koupele, finská sauna, infrasauna, parní lázeň, odpočívárna, whirlpool, manikúra, pedikúra, kosmetika), úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

Pilsen Beer Spa – nabídka pivních koupelí a dalších wellness služeb v prostorách hotelu.
Pivní lázně – modřínové vany jsou plněny speciální pivní koupelovou lázní, která se skládá ze speciální várky piva plzeňského typu a dalších ingrediencí, jejíž teplota na počátku koupele je nastavena na 35 °C. Po dobu koupele je k vaně přistaven dřevěný soudek se světlým ležákem Purkmistr – poctivým pivem z Plzně, z nějž si sami můžete čepovat podle libosti. Procedura trvá 60 min. Wellness služby – finská sauna, parní lázeň, infra kabina, whirlpool, masáže (sportovní a regenerační masáže, baňkování, relaxační masáže, lávová, čokoládový, rašelinový zábal).

PURKMISTR® - pivo z nejstaršího pivovaru v Čechách vařeno klasickým způsobem. Hlavní kvašení probíhá v pivovarských sklepích v otevřených kvasných kádích 7–9 dní. Při hlavním kvašení vzniká v pivě alkohol a uvolňuje se oxid uhličitý. Po hlavním kvašení klesají kvasnice na dno a pivo se přečerpává do 13 ležáckých tanků, kde zraje 1 měsíc (některé speciály jako např. jubilejní piva i déle) a poté je podáváno ke konzumaci. Pivo je nefiltrované a nepasterizované, aby se v něm zachovaly všechny původní výživné látky. Pivo sice na první pohled vypadá jako mírně zakalené a méně průzračné než piva filtrovaná, ale právě díky tomu obsahuje výhradně přírodní látky (vysoký obsah vitamínů řady B, cukry, kvasinky atd.), je hutnější a působí velmi blahodárně na lidský organismus.
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje, 2 a 4lůžkové APT (ceny na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), LCD TV-SAT, rádio, klimatizace, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky. 1 bezbariérový pokoj.
Stravování
snídaně, kombinovaná strava (snídaně – bufet, večeře – formou menu).
Sport a volný čas
Sport: bowling, značené trasy pro turistiku a cykloturistiku, agroturistika, lanové centrum, lezecká stěna, koupaliště.
Cena zahrnuje
2x ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), parkování, místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Balíček 1
Cena balíčku Víkend s wellness (2 noci) zahrnuje navíc: 1x večeri (v sobotu), 1x wellness (sauna, whirlpool, parní lázeň (1 hod)).
Balíček 2
Cena balíčku Pohoda a odpočinek (2 noci) zahrnuje navíc: 1x odpolední kávu a dezert, 1x pivní koupel, 1x wellness (sauna, whirlpool, parní lázeň (1 hod.)). Možnost výměny pivní koupele v balíčku za aktuální nabídku z jiných druhů koupelí.
Balíček 3
Cena balíčku Víkend v pivovaru pro dva (2 noci) zahrnuje navíc: 1x večeři (v sobotu - pivní menu), prohlídku pivovaru s degustací, 1x bowling (1 hod.), 1x dárkové balení piva pro osobu.
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.